DARMOWY WEBINAR

Dobre macierzyństwo zaczyna się

na Twoim talerzu.

 

.
Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
Chciałabyś panować nad swoimi emocjami wobec dzieci, ale nikt nie potrafi tak wyprowadzić Cię z równowagi, jak właśnie one?
Zamiast zjeść swój własny, normalny posiłek, często pojadasz po dzieciach?
Mogłabyś mieć czas dla siebie, ale nie potrafisz się zorganizować?!
Chciałabyś schudnąć, ale gotowanie na dwa garnki Cię przeraża?
Patrzysz w lustro i myślisz, że przydałoby Ci się zrzucić kilka kilogramów, ale nie to jest teraz najważniejsze?
Zjadłaś kilka cukierków w przelocie między jednym praniem a drugim albo akurat ktoś częstował ciastem w pracy z okazji swoich urodzin. Skoro już to zjadłaś, to nie warto dalej sie starać…
Kiedy dzieci idą już spać, Ty zaczynasz analizować. Pojawiają się wyrzuty sumienia za każdą chwilę, kiedy nie byłaś idealną Matką? Myślisz o jedzeniu, bo ono zagłusza i łagodzi Twoje cierpienie? Szukasz czegoś słodkiego, słonego… KALORYCZNEGO? Albo po prostu jadasz coś po kryjomu, przecież dzieciom mówisz, że niewolno jeść dużo słodyczy!

Wyobraź sobie, że wieczorem, zamiast do siebie strzelać, uśmiechasz się i mówisz „to był dobry dzień”. A jeśli nie, to przytulasz się i dajesz sobie tyle empatii, ile potrzebujesz. Masz też spokój w temacie jedzenia. Już nie myślisz obsesyjnie o każdym kilogramie. Wiesz, że bywają gorsze dni, wiesz co Cię gubi, ale przede wszystkim WIESZ, co wtedy robić. Czujesz wewnętrzny spokój i jesteś dla siebie przyjacielem, a nie wrogiem. Jesteś gotowa, by tak mieć?!?!?!

W programie psychodietetycznym nauczę Cię, jak jeść! Pokażę Ci, jakie myśli i przekonania (np. „żeby schudnąć muszę mniej jeść”, „zjem, żeby się nie zmarnowało”, „nie będę teraz jeść, bo mam ważniejsze sprawy na głowie”) przeszkadzają Ci w byciu taką Mamą i Kobietą, jaką chcesz być. Pomogę Ci wyciągnąć lekcję z błędów, które do tej pory popełniałaś. Nauczę Cię, jak wzmacniać siłę woli, dbać o regenerację i szukać motywacji na drodzę do celu. Podzielę się z Tobą własnym doświadczeniem i doświadczeniem moich klientek, dzięki którym wszystkie MAMY spokój w temacie jedzenia!

Cześć, jestem Dorota!

Jestem dietetykiem i psychodietetykiem. Empatycznym i umiejącym słuchać. To cechy niezbędne w mojej pracy. Każda z nas jest inna i na każdą z moich klientek patrzę indywidualnie…

Do odchudzania podchodzę holistycznie. Ważne jest odżywianie, jednak bez odpowiedniego podejścia mentalnego, nic się nie zmieni. Wciąż pozostaniesz w tych samych schematach, błędnych kołach. Dlatego w pracy psychodietetycznej, wykorzystuje podstawową wiedzę psychologiczną, narzędzia do pracy z przekonaniami, asertywnością, poczuciem własnej wartości, perfekcjonizmem.

Dlaczego zaczęłam się tym interesować? Ponieważ od kiedy pamiętam, zmagam się z uzależnieniem od słodyczy. I kiedy miałam wrażenie, że już jest dobrze, pojawiły się na świecie moje dzieci, które pewnie jak Twoje Tobie, przewróciły świat do góry nogami. Wiedziałam, że potrzebuje zweryfikować to, co jak mi się wydawało, wypracowałam już na stałe. Zatem codziennie buduje swoje poczucie ważności, własnej wartości… Wiem, że dobra relacja ze sobą, zawsze procentuje w relacji z ciałem i jedzeniem.

Mentoring psychodietetyczny „Dobre macierzyństwo zaczyna się na Twoim talerzu”, do którego zaproszę Cię w trakcie webinaru, stworzyłam w oparciu o własne obserwację, doświadczenie i wiedzę, które zgromadziłam w czasie mojej 10-letniej praktyki dietetycznej. Otwieram kameralną grupę dla MAM KILKUTKÓW. Jest to wersja beta tego programu, więc będę ją tworzyła dalej wspólnie z Tobą. Wkładam w to swoje serce i chcę, żeby to była Twoja najlepsza baza do zmiany?

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is is a trademark of FACEBOOK, Inc.