KURS ONLINE / PROGRAM MENTORINGOWY

Zapanuj nad jedzeniem. Osiągnij swój wymarzony rozmiar. Na stałe!

Wszystko, czego potrzebujesz, by raz na zawsze uwolnić się od nawykowego i nierzadko emocjonalnego jedzenia. Wzmocnij swoją siłę woli i motywację. Schudnij unikając efektu jojo.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Masz dość diet i kolejnych narzucanych przez siebie lub innych ograniczeń żywieniowych?

Chciałabyś wreszcie schudnąć bez efektu jo-jo, ale wciąż powracasz do starych nawyków żywieniowych i kilogramów sprzed podjęcia próby?

Patrzysz w lustro i trudno Ci znaleźć pozytywne myśli? A może wszystko jest ok, "tylko" nienawidzisz swojego brzucha czy ud?

Wiesz, że jedzenie słodyczy i innych przekąsek Ci nie służy. Znasz podstawowe zasady zdrowego odżywiania, ale zupełnie nie wychodzi Ci stosowanie ich w praktyce?

Czujesz, że stres i emocję nierzadko skutkują jedzeniem większych, niż jest to potrzebne, ilości jedzenia?

Wyobraź sobie, że masz już tę wymarzoną masę ciała. Dużo lepiej znasz siebie i mechanizmy, które Tobą kierują. Jesteś świadoma swojego ciała i umysłu. Powrót do dawnej masy ciała już Ci nie grozi. Piękna wizja prawda? 

W tym programie pokażę Ci, jak krok po kroku zmienić nawyki zarówno od strony żywieniowej, jak i mentalnej. Wiesz przecież, że odchudzanie zaczyna się w głowie. Pokażę Ci jak pracować nad siłą woli / samokontrolą i własnymi myślami. Podzielę się z Tobą własnym doświadczeniem, dzięki któremu ja sama, ale też moi pacjenci, uwolniliśmy się od nawykowego jedzenia.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
Cześć, jestem Dorota! 

Jestem dietetykiem i psychodietetykiem. Ogromnie cenię w sobie empatię i umiejętność słuchania. Wiem, że te cechy są niezbędne w mojej pracy, w której coraz częściej uznaje wyższość psychologii nad dietetyką. Codziennie zgłębiam wiedzę nt. naszej psychiki i mechanizmów, jakie nami kierują. Jest to coś, co mnie absolutnie pasjonuje. Wiem, że ta wiedza jest niezbędna, abym mogła jeszcze lepiej móc pomagać innym. Ta wiedza, jest potrzebna też mi samej.

Od kiedy pamiętam, zmagam się z uzależnieniem od słodyczy. Nie zawsze też miałam dobre zdanie o sobie samej. Wciąż pracuje nad akceptacją siebie w takiej wersji, jaka jest aktualnie. Uwierz mi, dobre relację z samą sobą, zawsze zaprocentują w relacji z własnym ciałem i jedzeniem.

Program, na który Ciebie zapraszam, tworzyłam w oparciu o własne obserwację w czasie mojej 8-letniej praktyki dietetycznej. Wierzę, że przerabiając kolejno lekcje i moduły otrzymasz tyle samo energii do działania, ile ja, kiedy nagrywałam je dla Ciebie. Treści natomiast staną się dla najlepszą bazą do zmiany?

moduły kursu

Co znajdziesz wewnątrz kursu: “Zapanuj nad jedzeniem. Osiągnij swój wymarzony rozmiar. Na stałe!”

Moduł I: Poznajmy się... ?

Pierwszy tydzień jest czasem obserwacji, ustalania najgłębszej motywacji i pragnienia, a także poszukiwania alternatywy dla jedzenia w czasie, kiedy dopadają nas silne emocje i stres. Bardzo chcę Ciebie zachęcić do aktywności na naszej facebookowej grupie. Dzięki niej, będziemy mogła znacznie lepiej się poznać i pomóc sobie nawzajem ❤️

Moduł II. Zapraszam Cię na obiad ?

Chcę, żebyś zdała sobie sprawę, że jedzenie to nie jest nasz wróg, ale sprzymierzeniec. Znajdziesz tu informację o tym, jak budować swój posiłek. Co jest ważne, a czym w ogóle nie potrzebujemy się przejmować. Przekażę Ci tu sposoby na szybkie posiłki.

Jeśli byłaś już na diecie, to wiesz ile stresu kosztowało Cię wyjście do restauracji czy wyjazd na wakacje. Dlatego zajmiemy się tu również jedzeniem okazjonalnym.

W każdej sytuacji można sobie poradzić, tylko trzeba wiedzieć jak. Słowem: to moduł, który przygotuje Cię do zmiany nawyków żywieniowych.

Moduł III: Czy pójdziesz ze mną na spacer? ?

Kiedy zmienia się nasze podejście do jedzenia, zmienia się też to, co ląduje na naszym talerzu. Jeśli jednak zmienimy zawartość talerza, a nie przepracujemy tego w głowie, nic – tak naprawdę – nie zmieni się w naszym życiu. Będziemy tu mówić o sile woli, stresie, podświadomości i uważności. Zwrócę Twoją uwagę również w stronę medytacji, wskazując jej wpływ na Twoją masę ciała i odżywianie się. Zapewniam Cię, że ten “spacer” da Ci siłę i narzędzia do zmiany.

BONUSY

Trzy tygodnie intensywnej pracy nad zmianą nawyków żywieniowych chcę wesprzeć, dając Ci dodatkowo…

…dwa DWA BONUSY o wartości 450 zł.

BONUS 1: Sprawdzone posiłki z obliczoną wartością kaloryczną i odżywczą na każdą porę. ?

Plik .pdf zawierający przemyślane i dopracowane posiłki na każdą porę dnia. Dzięki niem, łatwiej będzie Ci poradzić sobie z porzuceniem restrykcyjnej diety na rzecz stałej zmiany nawyków żywieniowych.

Zobacz fragment pliku ?

WARTOŚĆ – 250 zł

BONUS 2: Dwa grupowe spotkania na zoom (czas nieograniczony). ?

Spotkania odbędą się w pierwszym i ostatnim tygodniu kursu. Będzie to idealny czas do rozmowy na tematy, których nie da się omówić pisząc. Być może będziesz miała jakieś pytania, wątpliwości… Dzięki wypowiedziom innych osób, będziesz mogła też czerpać wartość z doświadczenia innych.

WARTOŚĆ – 200 zł

PODSUMOWUJĄC, CO OTRZYMASZ?

Co znajdziesz wewnątrz kursu: “Zapanuj nad jedzeniem. Osiągnij swój wymarzony rozmiar. Na stałe!”

2 grupowe spotkania na żywo przez aplikację ZOOM
Czas na pytania, odpowiedzi, rozmowę, wsparcie, poznanie się, czerpanie z doświadczenia innych
h
Materiały dodatkowe w formie .pdf - wiedza i ćwiczenia
Otrzymasz trzy workbooki (tzw. zeszyty ćwiczeń). Po jednym dla każdego modułu. Ufam, że ułatwią Ci pracę i pokierują w odpowiednią stronę.
Dwa bonusy
Pierwszy bonus to posiłki na każdą porę dnia, z których będziesz mogła czerpać inspirację i drugi to grupowe spotkania on-line.
v
Wspierająca społeczność na zamkniętej grupie na FB
Z doświadczenia wiem, że grupa osób mających podobne problemy i podobny cel potrafi wspierać się najlepiej na świecie. Nikt Ciebie tak nie zrozumie, jak osoba, która przechodzi dokładnie to samo co Ty.
7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy
Gdybyś, po dołączeniu do kursu, uznała że to jednak nie dla Ciebie, możesz – w ciągu 7 dni – podjać decyzję o rezygnacji. 
Z
Możliwość dołączenia do kolejnych grup kursowych + zdobycia aktualizacji kursu
Trzy tygodnie to nie jest wystarczający czas, do pełnej zmiany nawyków żywieniowych. Być może okażę się, że będziesz potrzebowała mojego wsparcia znacznie dłużej. Nie obawiaj się. W trakcie kursu powiem Ci, jak możesz zostać ze mną w kontakcie nawet do roku, nie płacąc nic dodatkowo. 
Bądź ze mną ?

Zapraszam Cię na pokład mojego kursu.

Jeśli masz masz do mnie jakieś pytania? Chętnie odpowiem…

Nabór do kolejnej edycji kursu rozpocznie się już w październiku

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dlaczego warto?

Opinie o współpracy ze mną

Skorzystałam z konsultacji u Doroty związanej z utrzymaniem wymarzonej wagi ciała. Mam za sobą kilka prób odchudzania – również pod opieką dietetyka. Wszystko bywało dobrze, do momentu, w którym kończył się jadłospis i zyskiwałam więcej swobody w komponowaniu posiłków. Dorota pomogła mi nazwać przyczyny, które były związane z podjadaniem i powiązać je z emocjami. Otrzymałam też kilka trafnych wskazówek co do komponowania posiłków i zakupów – teraz widok półek ze słodyczami i chipsami jest mi obojętny i nie czuję przymusu kupna kolejnych pocieszaczy po trudnym dniu. Mimo, że mieszkam z trzema miłośnikami słodkości i kalorycznych przegryzek, niezdrowe przekąski nie rządzą już u mnie. Odzyskałam kontrolę nad nimi i wierzę, że uda mi się utrzymać wymarzoną zdrową sylwetkę na dłużej. Dziękuję Doroto ?
Agnieszka, 34 l.

W mojej pracy często słyszę, że jeżeli kobieta chce coś zmienić zaczyna od włosów… Zmiana na głowie ma niejako wspierać zmianę w głowie.
Od zawsze się odchudzam i dzięki rozmowie z Dorotą zrozumiałam (naprawdę do mnie dotarło ? ), że z odchudzaniem jest odwrotnie – odchudzanie zaczyna się w głowie. Przynajmniej powinno. Nasza długa ( ? ) rozmowa pozwoliła mi wyłapać błędne założenia, dała pocieszenie i przekonanie, że traktując siebie z szacunkiem i podchodząc do siebie po dobroci można dużo więcej. Cały czas pracują we mnie słowa Doroty – “Jeżeli masz dobry stosunek do jedzenia, to nie masz problemu.” Cały czas się uczę tego dobrego podejścia, ale mam już konkretne rezultaty – 1 rozmiar ubrań mniej (tak na dobry początek).
Dziękuję Ci Dorotko za Twoją empatię, zaopiekowanie, zrozumienie i wsparcie ?? ?
Jolanta, 39 l.

Ja już swoje życie wygrałam dzięki Pani Dorocie 🙂 -20 kg, ciąża, a po niej powrót właściwie bez wysiłku – zmiana nawyków na zawsze – to nie dieta, to już moja codzienność ?
Kasia, 29 l.

Dziękuję z całego serca za pierwszą część programu, która pozwoliła mi zrozumieć, że bez uważności i pracy ze świadomością oraz medytacji i spokojnego tempa w jedzeniu trudno jest wyjść ze starych wzorców myślowych i uzyskać wymarzone ciało… Nauczyłam się jeść powoli i świadomie, zachcianki tłumie spowolnionym oddychaniem i zwróceniem uwagi na przyjemne uczucia… Często wizualizuje siebie jako szczupłą osobę… I codziennie dziękuję za zdrowie i piękno, jakie mam w sobie ? …dziękuję za Twój czas wniesiony w szerzenie dobrych nawyków i chęć pomocy takim jak ja Dorotko ?

Małgosia, 50 l.

Aż 95% osób, które zastosowało restrykcyjną dietę, wróciło do nawyków żywieniowych sprzed podjęcia próby.

 

Program mentoringowy ‘Zapanuj nad jedzeniem. Osiągnij swój wymarzony rozmiar. Na stałe!’ to szansa na zrzucenie kilogramów raz na zawsze! Otrzymasz tu pełne wsparcie edukacyjno-mentalne niezbędne do zmiany nawyków żywieniowych. Grupa na facebook’u niczym grupa wsparcia i ja będziemy motywować Cię każdego dnia. To musi się udać! 🙂

Niełatwo jest zmienić nawyki. Przeciętny człowiek potrzebuje na to 66 dni. Jestem jednak przekonana, że zmieniając sposób myślenia i posiadając wiedzę, dlaczego zachowujemy się tak, a nie inaczej, zmiana nawyków przychodzi niemal naturalnie.

 

 — Pamiętaj! To pierwsza i ostatnia edycja programu z tak dużym wsparciem ode mnie, w tym dwoma konsultacjami psychodietetycznymi 1-1! —

Wszystko to i wiele więcej otrzymasz za 498 zł, zamiast 796. Ta niska cena, obowiązuję tylko w tej edycji. Tylko do środy 22 lipca do godziny 23:55. Później obowiązywać będzie cena regularna.

Dołącz do programu już teraz!

498 zł

  • wsparcie mentoringowe każdego dnia kursu przez 8 tygodni
  • jedyne i wyjątkowe bonusy – petardy, które dadzą Ci moc do działania
  • wspierająca społeczność na zamkniętej grupie facebook’owej
  • mnóstwo wartościowej wiedzy, głębokiej motywacji i narzędzi umożliwiających Twoja przemianę
ZOBACZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Kurs online to wysoka wartość za niską cenę.

Za godzinną konsultację na żywo ze mną wraz z zaleceniami indywidualnymi zapłacisz 250 zł. Jeśli dodasz do tego kolejne 30-minutowe spotkania motywacyjno-edukacyjne, niezbędne w procesie zmiany, zapłacisz za każde z nich 100 zł.

W ramach kursu online: “Zapanuj nad jedzeniem. Osiągnij swój wymarzony rozmiar. Na stałe!” masz ciągłe wsparcie przez 2 miesiące + miesiąc wsparcia podtrzymującego wypracowane zachowania, aż dwie konsultację 1 – 1, 6 godzin wartościowej wiedzy, 8 grupowych spotkań ze mną, na których każdy będzie miał swój czas na pytania i odpowiedzi. Wszystko za jedyne 498 zł.

Oszczędzasz w ten sposób kilkaset złotych.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings.

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@dorotaszpiler.pl.
Kiedy startuje kurs?
Kurs startuje 3 sierpnia 🙂
Jem pod wpływem emocji. Czy kurs jest dla mnie?
Zdecydowanie kurs jest dla Ciebie. Ucząc się uważności i mechanizmów powstania pewnych sytuacji i zachowań, możemy nad nimi zapanować.
Czy w trakcie programu, w każdej chwili będę mogła napisać wiadomość na grupie i mieć z Tobą kontakt?
Oczywiście. Jestem dostępna dla Ciebie na grupie praktycznie 24 h/dobę poza momentami, w którymi śpię 😉 Nie tylko ja będę dla Ciebie wsparciem, ale również inne osoby, które przystąpiły do programu.
Czy już w trakcie programu będę chudnąć?
Program jest nastawiony na stałą zmianę sposobu odżywiania i stylu życia. Nie myśl sobie jednak, że będziemy zmieniać wszystko. Będziemy jedynie ulepszać to, co już sama wypracowałaś i eliminować to, czego sama chciałabyś się wyzbyć. Wprowadzając już pierwsze zmiany i ucząc się swoich zachowań, Twoje ciało będzie reagować na nie najpewniej właśnie ubytkiem masy ciała.
Czy problemy z tarczycą, insulinooporność lub inne dietozależne choroby wykluczają mnie z programu?
Absolutnie nie, pod warunkiem, że Twoje zdrowie jest pod opieką specjalisty. Nie będziemy tu stosować drakońskich diet, ani diet w ogóle. Zatem żadnej z chorób nie zaszkodzimy. W pewnych przypadkach jednak, odchudzanie może być nieco trudniejsze i wymagać indywidualnego podejścia żywieniowego. Zatem, jeśli cierpisz na dietozależną chorobę, koniecznie napisz do mnie maila, zanim zdecydujesz się na udział w programie.
Czy za program mogę zapłacić w ratach?
W wyjątkowych sytuacjach dopuszczam taką opcję. Jeśli chcesz z tego skorzystać, koniecznie napisz do mnie maila. Razem na pewno znajdziemy odpowiednie dla nas obu rozwiązanie.
Czy muszę być obecna zawsze wtedy, kiedy odbywają się spotkania na żywo?
Nie musisz być wówczas obecna. Każdy ze spotkań na żywo będzie nagrane i trafi na platformę, na której będzie odbywał się kurs.