bezpłatne 3-dniowe wyzwanie

Uwolnij się

od słodyczy!

 

.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

W teorii wszystko wiesz, ale Twoiom problemem są słodycze?

Chciałabyś wreszcie schudnąć i w ciągu dnia nawet udaje Ci sie trzymać, ale wieczorem nie potrafisz zapanować nad jedzeniem?

Rzadko masz dla siebie czas, a jeśli już go znajdujesz, skrolujesz facebooka albo oglądasz filmy?

Za każdym razem, kiedy zjesz, masz wyrzuty sumienia i obiecujesz sobie, że to ostatni raz?

Nie pamiętasz, kiedy ostatni raz dałaś sobie przyzwolenie na odczuwanie złości czy smutku? A kiedy już poczujesz te emocję, mówisz do siebie “Nie użalaj się nad sobą” albo “Weź się w garść”?

odchudzanie kurs on-line
Wyobraź sobie…

…że nie masz już potrzeby podjadać. Pewnie! Zdarzają się takie chwile, że masz ochotę poczuć słodki smak, ale wtedy sięgasz po kostkę czy dwie gorzkiej czekolady i to w zupełności Ci wystarcza. Czujesz, że już nie musisz, że możesz. Jesteś wolna od słodyczy.

…piękna wizja prawda?

W wyzwaniu – Uwolnij się od słodyczy – chcemy odpowiedzieć na pytanie Dlaczego nie potrafisz powstrzymać się od jedzenia słodyczy? Dopiero, kiedy sobie to uświadomisz, będziesz mogła to zmienić. Damy Ci narzędzia i nauczymy z nich korzystać, po to, żebyś raz na zawsze pożegnała się z tym nałogiem. Naszym celem nie jest to, żebyś nigdy już nie jadła słodyczy, ale to, żebyś nie czuła, że musisz. Żebyś miała poczucie, że to Ty panujesz nad słodyczami, a nie słodycze nad Tobą.

Cześć! Tu Monika i Dorota

Poznałyśmy się kilka lat temu, w studiu Oriflame. W międzyczasie prowadziłyśmy wspólne projekty, rozmawiałyśmy i poznawałyśmy się lepiej. Połączyło nas holistyczne podejście do zdrowia i życia. Dbamy nie tylko o swoje ciało, ale też umysł i duszę. Praktykujemy medytację, wdzięczność, staramy się zdrowo jeść i być aktywnymi. Wierzymy, że to, jakie jesteśmy, zależy wyłącznie od nas. I – co WAŻNE – mamy na to ogromny wpływ!

Naszą wspólną misją jest inspirowanie Cię do dbania o swoje ciało w połączeniu z umysłem i duszą. Poczucie własnej wartości, wspierająca i empatyczna rozmową ze sobą, chęć dawania sobie tego, co najcenniesze. Czujesz tę moc? My tak 🙂  

Wiemy na 100%, że dobra relacja z samą sobą, zawsze procentuje w relacji z własnym ciałem i jedzeniem.

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is is a trademark of FACEBOOK, Inc.