DARMOWY WEBINAR

STOP zajadaniu emocji.

Dobre macierzyństwo zaczyna się

na Twoim talerzu.

 

.
Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
Chciałabyś panować nad swoimi emocjami wobec dzieci, ale nikt nie potrafi tak wyprowadzić Cię z równowagi, jak właśnie one?

Zamiast zjeść swój własny, normalny posiłek, często pojadasz po dzieciach albo jesz w biegu albo nie jesz nic, a potem się przejadasz?

Zajadasz emocję?! Każda kłótnia, trudna sytuacja, kończy się dla Ciebie w lodówce albo szafce ze słodyczami?

Chciałabyś schudnąć, ale gotowanie na dwa garnki Cię przeraża?

Oceniasz się siebie “ale mam gruby brzuch”, “źle wyglądam w tej sukience, muszę schudnać”, “nie mogę patrzeć na swoje uda”?

Kilka cukierków w przelocie albo ciasto w pracy z okazji urodzin powoduje, że już nie chce Ci się starać i możesz jeść byle co

Masz ciągłe wyrzuty sumienia i poczucie winy… Że zjadłaś za dużo… Że nakrzyczałaś na dziecko… I pocieszasz się jedzeniem?

Konsultacja

Wyobraź sobie, że wieczorem, zamiast do siebie strzelać, uśmiechasz się i mówisz „to był dobry dzień”. A jeśli nie, to przytulasz się i dajesz sobie tyle empatii, ile potrzebujesz. Masz też spokój w temacie jedzenia. Już nie myślisz obsesyjnie o każdym kilogramie. Wiesz, że bywają gorsze dni, wiesz co Cię gubi, ale przede wszystkim WIESZ, co wtedy robić. Czujesz wewnętrzny spokój i jesteś dla siebie przyjacielem, a nie wrogiem. Jesteś gotowa, by tak mieć?!?!?!

Jeśli tak. zrób pierwszy krok i obejrzyj webinar, w którym mówię o tym, jak to co jesz, wpływa bezpośrednio na to, jaką jesteś kobietą (ale też Matką!).

Cześć, jestem Dorota!

Dietetyczka i psychodietetyczka z wykształcenia. Empatyczna i umiejąca słuchać. To cechy niezbędne w mojej pracy. Każda z nas jest inna i na każdą z moich klientek patrzę indywidualnie…

Do odchudzania podchodzę holistycznie. Ważne jest odżywianie, jednak bez odpowiedniego podejścia mentalnego, nic się nie zmieni. Wciąż pozostaniesz w tych samych schematach i błędnych kołach. Zmienisz to co widać, czyli złe nawyki żywieniowe, zajadanie emocji. A to, co wywołało te problemy, pozostanie nienaruszone i wróci w najmniej oczekiwanym momencie, szybciej niż myślisz.

Dlaczego zaczęłam się tym interesować? Ponieważ od kiedy pamiętam, zmagam się z uzależnieniem od słodyczy. I kiedy miałam wrażenie, że już jest dobrze, pojawiły się na świecie moje dzieci, które pewnie jak Twoje Tobie, przewróciły świat do góry nogami. Wiedziałam, że potrzebuje zweryfikować to, co jak mi się wydawało, wypracowałam już na stałe. Zatem codziennie buduje swoje poczucie ważności, własnej wartości… Wiem, że dobra relacja ze sobą, zawsze procentuje w relacji z ciałem i jedzeniem.

 

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is is a trademark of FACEBOOK, Inc.