Darmowe spotkanie

Jak zadbać o swoją duszę w procesie odchudzania.

Poznaj 3 sposoby.

 

.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Masz dość diet i kolejnych narzucanych przez siebie ograniczeń żywieniowych?

Chciałabyś wreszcie schudnąć bez efektu jo-jo, ale wciąż powracasz do starych nawyków i kilogramów sprzed odchudzania?

Dbasz o innych, a siebie spychasz ciągle na dalszy plan? Zupełnie tak, jakby Twoje potrzeby były mniej ważne od innych!

Wiesz, że jedzenie słodyczy i innych przekąsek Ci nie służy. Gubisz się w tym, co możesz jeść, a czego nie? Nie do końca wiesz, jak ułożyć sobie posiłki w ciągu dnia?

Czujesz, że stres i emocję nierzadko skutkują jedzeniem większych, niż jest to potrzebne, ilości jedzenia?

Wyobraź sobie…

…że ważysz dokładnie tyle, ile chcesz. Dużo lepiej znasz siebie i wiesz, dlaczego wiecznie masz ochotę na słodycze. Jesteś świadoma swojego ciała i umysłu. Powrót do dawnej wagi już Ci nie grozi. Piękna wizja prawda?

Chcemy obudzić w Tobie poczucie, że możesz to zrobić! Że potrafisz schudnąć i to utrzymać. Chcemy Ci pokazać, że dieta nie jest Ci do tego potrzebna!

Na spotkaniu w ramach cyklu spotkań “Zadbaj o swoje ciało z głową i… duszą” opowiemy Ci o 3 sposobach na to, jak zadbać o swój umysł w procesie odchudzania. Będziemy mówiły o zajadaniu emocji, stresu, a nawet nudy! Poruszymy też temat przekonań, które – jak mogą – przeszkadzają Ci w odchudzaniu!

Cześć! Tu Monika i Dorota

Poznałyśmy się kilka lat temu, w studiu Oriflame. W międzyczasie prowadziłyśmy wspólne projekty, rozmawiałyśmy i poznawałyśmy się lepiej. Połączyło nas holistyczne podejście do zdrowia i życia. Dbamy nie tylko o swoje ciało, ale też umysł i duszę. Praktykujemy medytację, wdzięczność, staramy się zdrowo jeść i być aktywnymi. Wierzymy, że to, jakie jesteśmy, zależy wyłącznie od nas. I – co WAŻNE – mamy na to ogromny wpływ!

Projekt ZADBAJ O SWOJE CIAŁO Z GŁOWĄ I… DUSZĄ ma dać Ci inspirację do pracy ze swoim ciałem. Być początkiem w zmianie sposobu myślenia na wspierający i pozytywny. Pomóc Ci zadbać o duszę, która stanowi Twoją wewnętrzną moc.

Wiemy na 100%, że dobra relacja z samą sobą, zawsze procentuje w relacji z własnym ciałem i jedzeniem.

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is is a trademark of FACEBOOK, Inc.