DARMOWY WEBINAR

Dobre macierzyństwo zaczyna się

na Twoim talerzu.

 

.
Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
Chciałabyś wbić się w dżinsy sprzed ciąży, ale ostatnie o czym masz czas i siłę myśleć, to zdrowe jedzenie?
Zamiast zjeść swój własny, normalny posiłek, często pojadasz po dzieciach?
Mogłabyś mieć czas dla siebie, ale nie potrafisz się zorganizować?!
Chciałabyś schudnąć, ale gotowanie na dwa garnki Cię przeraża?
Patrzysz w lustro i… w sumie nie jest źle, “tylko” nienawidzisz swojego brzucha czy ud?
Zjadłaś kilka cukierków w przelocie między jednym praniem a drugim albo akurat ktoś częstował ciastem w pracy z okazji swoich urodzin. Skoro już to zjadłaś, to nie warto dalej sie starać…
Kiedy dzieci idą już spać, Ty zaczynasz myśleć o jedzeniu. Szukasz czegoś słodkiego, słonego… KALORYCZNEGO?

Wyobraź sobie, że schudłaś. Mijają kolejne lata, a Ty masz spokój – już nie myślisz obsesyjnie o każdym kilogramie. Wiesz, że bywają gorsze dni, wiesz co Cię gubi, ale przede wszystkim WIESZ, co wtedy robić. Czujesz wewnętrzny spokój w temacie jedzenia. Jesteś gotowa, by tak mieć?!?!?!

W mentoringu psychodietetycznym nauczę Cię, jak jeść! Pokażę Ci, jakie myśli i przekonania (np. „żeby schudnąć muszę mniej jeść”, “zjem, żeby się nie zmarnowało”) przeszkadzają Ci w odchudzaniu. Pomogę Ci wyciągnąć lekcję z poprzednich prób odchudzania i naprawić te błędy. Nauczę Cię, jak wzmacniać siłę woli, dbać o regenerację i szukać motywacji na drodzę do celu. Podzielę się z Tobą własnym doświadczeniem i doświadczeniem moich klientek, dzięki którym wszystkie mamy spokój w temacie jedzenia!

Cześć, jestem Dorota!

Jestem dietetykiem i psychodietetykiem. Cenię w sobie empatię i umiejętność słuchania. To cechy niezbędne w mojej pracy. Każda z nas jest inna i na każdą z moich klientek patrzę indywidualnie…

Do odchudzania podchodzę holistycznie. Ważne jest odżywianie, jednak bez odpowiedniego podejścia mentalnego, nic się nie zmieni. Wciąż pozostaniemy w tych samych schematach, błędnych kołach. Dlatego w pracy psychodietetycznej, wykorzystuje podstawową wiedzę psychologiczną, narzędzia do pracy z przekonaniami, asertywnością, poczuciem własnej wartości, perfekcjonizmem.

Dlaczego zaczęłam się tym interesować? Ponieważ od kiedy pamiętam, zmagam się z uzależnieniem od słodyczy. I kiedy miałam wrażenie, że już jest dobrze, pojawiły się na świecie moje dzieci, które pewnie jak Twoje Tobie, przewróciły świat do góry nogami. Wiedziałam, że potrzebuje zweryfikować to, co jak mi się wydawało, wypracowałam już na stałe. Zatem codziennie buduje swoje poczucie ważności, własnej wartości… WIem, że dobra relacja ze sobą, zawsze procentuje w relacji z ciałem i jedzeniem.

Mentoring psychodietetyczny „Odchudzaj się na zdrowie”, do którego zaproszę Cię w trakcie webinaru, stworzyłam w oparciu o własne obserwację, doświadczenie i wiedzę, które zgromadziłam w czasie mojej 10-letniej praktyki dietetycznej. Otwieram kameralną grupę dla MAM KILKUTKÓW. Jest to wersja prototypowa, więc będę ją tworzyła dalej wspólnie z Tobą. Wkładam w to swoje serce i chcę, żeby to była Twoja najlepsza baza do zmiany?

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is is a trademark of FACEBOOK, Inc.