Masz dość diet i kolejnych narzucanych przez siebie ograniczeń żywieniowych?

Chciałabyś wreszcie schudnąć bez efektu jo-jo, ale wciąż powracasz do starych nawyków żywieniowych i kilogramów sprzed podjęcia próby?

Mogłabyś mieć czas dla siebie, ale wszystko jest na Twojej głowie i nikt przecież nie zrobi tego prania lepiej niż Ty?!

Wiesz, że jedzenie słodyczy i innych przekąsek Ci nie służy. Gubisz się w tym, co możesz jeść, a czego nie? Nie do końca wiesz, jak ułożyć sobie posiłki w ciągu dnia?

Czujesz, że stres i emocję nierzadko skutkują jedzeniem większych, niż jest to potrzebne, ilości jedzenia?

Wyobraź sobie…

…że ważysz dokładnie tyle ile chcesz. Wiesz, jakie emocje pobudzają Twój apetyt i potrafisz sobie z nimi radzić. Wiesz kim jesteś, jakie masz potrzeby i co może je zaspokoić. Jesteś świadoma swojego ciała i umysłu. Powrót do dawnej masy ciała już Ci nie grozi.

Piękna wizja prawda?

W tym programie pokażę Ci, jak krok po kroku zmienić nawyki zarówno od strony żywieniowej, jak i mentalnej. Wiesz przecież, że odchudzanie zaczyna się w głowie? Pokażę Ci jak wzmacniać siłę woli, rozbudzać motywację i zmieniać swoje przekonania. Podzielę się z Tobą własnym doświadczeniem, dzięki któremu ja sama, ale też moje pacjentki, uwolniłyśmy się od nawykowego jedzenia.

O mnie

Cześć, jestem Dorota!

Jestem dietetykiem i psychodietetykiem. Ogromnie cenię w sobie empatię i umiejętność słuchania. Wiem, że te cechy są niezbędne w mojej pracy, w której coraz częściej uznaje wyższość psychologii nad dietetyką. Codziennie zgłębiam wiedzę nt. naszej psychiki i mechanizmów, jakie nami kierują. Jest to coś, co mnie absolutnie pasjonuje. Wiem, że ta wiedza jest niezbędna, abym mogła jeszcze lepiej móc pomagać innym. Ta wiedza, jest potrzebna też mi samej.

Od kiedy pamiętam, zmagam się z uzależnieniem od słodyczy. Nie zawsze też miałam dobre zdanie o sobie samej. Wciąż pracuje nad akceptacją siebie w takiej wersji, jaka jest aktualnie. Uwierz mi, dobre relację z samą sobą, zawsze zaprocentują w relacji z własnym ciałem i jedzeniem.

Program, do którego Ciebie zapraszam, tworzyłam w oparciu o własne obserwację w czasie mojej 8-letniej praktyki dietetycznej. Wierzę, że przerabiając kolejno lekcje i moduły otrzymasz tyle samo energii do działania, ile ja, kiedy nagrywałam je dla Ciebie. Treści natomiast staną się najlepszą bazą do zmiany ?

moduły kursu

Co znajdziesz wewnątrz kursu: “Zmień trwale swoje nawyki żywieniowe i schudnij bez diety!”

Wyobraź sobie, że zmiana nawyków żywieniowych jest jak budowanie mostu. Im bardziej przyłożysz się do zbudowania jego fundamentów, tym będzie on trwalszy i nie zniszczy go byle podmuch wiatru.

 

Moduł I: Zbuduj podstawy mostu.

Przeprowadzę Cię przez wartości, byś mogła znaleźć te, które będziesz realizować poprzez zmianę nawyków żywieniowych. Zbierzesz w całość doświadczenie, które już masz i wykorzystasz je w pracy nad swoimi nawykami. Porozmawiamy tu też o motywacji, która będzie idealna dla Ciebie.

Moduł II: Ułóż deski na moście.

Ucz się, a nie wkuwaj na pamięć. Skończymy z przekonaniem, że odchudzanie równa się restrykcyjnej diecie. Czas, żebyś dowiedziała się jak jeść, jakie produkty wybierać, jak połączyć jedzenie całej rodziny z Twoim, jak radzić sobie z sytuacjami kryzysowymi czy po prostu gorszym dniem.

Chcę, żebyś zdała sobie sprawę, że jedzenie to nie jest Twój wróg, ale sprzymierzeniec.

Moduł III: Wzmocnij całą konstrukcję.

Kiedy zmienia się nasze podejście do jedzenia, zmienia się też to, co ląduje na naszym talerzu. Jeśli jednak zmienimy zawartość talerza, a nie przepracujemy tego w głowie, nic – tak naprawdę – nie zmieni się w naszym życiu. Będziemy tu mówić o sile woli, emocjach i stresie. Zwrócę Twoją uwagę również w stronę medytacji, wskazując jej wpływ na Twoją masę ciała i odżywianie się.

BONUSY

Trzy tygodnie intensywnej pracy nad zmianą nawyków żywieniowych chcę wesprzeć, dając Ci dodatkowo…

…dwa 3 BONUSY o wartości 700 zł.

BONUS 1. Wywiady tematyczne.

Wywiad z psycholog Martą Mizerą pn. Odchudzanie zaczyna się w głowie“.

Wywiad z coachem Magdaleną Sławską pn. Jak znaleźć czas na zmianę nawyków żywieniowych

Wywiad z trenerką personalną Anną Ziółkowską pn. O idealnej aktywności fizycznej oraz o tym czy wysiłek może być zgrożeniem dla naszej masy ciała?“.

WARTOŚĆ – 300 zł

BONUS 2: Mini kurs: "Odchudzanie poprzez zatrzymanie".

21-dniowy program, w czasie którego codziennie będziesz medytować od 3 do 10 minut. Ten mini kurs pomoże Ci uwolnić się od emocjonalnego i stresogennego jedzenia i w konsekwencji ułatwi proces odchudzania. 

WARTOŚĆ – 200 zł

Bonus 3. Inspiracje żywieniowe.

Zaoszczędzisz mnóstwo czasu na szukaniu zdrowych posiłków w Internecie. Przygotowałam dla Ciebie ok. 40 sprawdzonych posiłków na każdą porę dnia. Gdybyś potrzebowała – załączam też obliczoną wartość kaloryczną i odżywczą tych posiłków.

WARTOŚĆ – 200 zł

PODSUMOWUJĄC, CO OTRZYMASZ?

Co znajdziesz wewnątrz kursu:

“Zmień trwale swoje nawyki żywieniowe i schudnij bez diety!”

4 sesje Q&A

Każda sesja potrwa ok. 1,5 godziny (wszystko zależy od tego ile pytań i tematów będziemy omawiać).

I sesja – w 1. tygodniu programu

II sesja – w 2. tygodniu programu

III sesja – w 4. ostatnim tygodniu programu

IV sesja – po zakończeniu programu, pod koniec wsparcia mailowego, czyli dokładnie w 8 tygodniu od rozpoczęcia kursu.

15 max. 20-minutowych lekcji w mp3

Lekcję będę nagrywać dla Ciebie w mp3, tak żebyś w każdym momencie dnia, np. podczas gotowania obiadu albo spaceru ze swoim dzieckiem, mogła odsłuchać tych treści.

h

Krótkie i treściwe ćwiczenia do wykonania w formie .pdf

Do każdej lekcji otrzymasz .pdf z krótkimi i treściwymi ćwiczeniami do wykonania. Takimi, które nie zabiorą Ci mnóstwo czasu, a które pozwolą nieco lepiej poznać siebie.

3 bonusy

Pierwszy bonus to wywiady tematyczne z ekspertkami.

Drugi – mini kurs pn. “Odchudzanie przez zatrzymanie” i trzecieeczytasz powyżej.

Trzeci – inspiracje żywieniowe, czyli 40 sprawdzonych posiłków na każdą porę dnia.

I

Dostęp do platformy

Otrzymujesz pierwszego dnia kursu. Już wtedy znajdziesz tam materiały na pierwszy tydzień. Na każdy kolejny tydzień, materiały będą pojawiać się w piątek wieczorem. Proponuje, abyś odsłuchiwała każdą nową lekcję co drugi dzień. Zaczynamy w poniedziałek, następna lekcja w środę i następna w piątek. Weekend – przerwa w lekcjach. 

Wsparcie mailowe bez ograniczeń

Będziesz mogła w każdej chwili napisać do mnie maila z jakimś pytaniem, które aktualnie Cię nurtuje. Ja będę odpowiadać na Wasze maile codziennie między 9 a 12 i wieczorem między 20 a 21. Dzięki temu, codziennie będziesz mogła otrzymać ode mnie wsparcie.

Wspierająca społeczność na zamkniętej grupie na FB

Jeśli większość osób w kursie wyrazi chęć dołączenia do takiej grupy, zostanie ona utworzona i moderowana przeze mnie.

7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

Gdybyś, po dołączeniu do programu, uznała że to jednak nie dla Ciebie, możesz – w ciągu 7 dni – podjąć decyzję o rezygnacji.

Roczny dostęp do kursu od dnia jego zakończenia.

Gdybyś na swojej drodzę napotkała jakieś przeszkody, które uniemożliwią Ci realizację tego programu teraz, możesz wrócić do wszystkich materiałów oraz nagrać z sesji Q&A przez okrągły rok od dnia zakończenia kursu.

Bądź ze mną ?

Zapraszam Cię do udziału w programie.

Jeśli masz do mnie jakieś pytania? Chętnie odpowiem…

Nabór trwa jeszcze przez…

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Opinie o współpracy

Dlaczego warto pracować ze mną?

W mojej pracy często słyszę, że jeżeli kobieta chce coś zmienić zaczyna od włosów… Zmiana na głowie ma niejako wspierać zmianę w głowie.
Od zawsze się odchudzam i dzięki rozmowie z Dorotą zrozumiałam (naprawdę do mnie dotarło ? ), że z odchudzaniem jest odwrotnie – odchudzanie zaczyna się w głowie. Przynajmniej powinno. Nasza długa ( ? ) rozmowa pozwoliła mi wyłapać błędne założenia, dała pocieszenie i przekonanie, że traktując siebie z szacunkiem i podchodząc do siebie po dobroci można dużo więcej. Cały czas pracują we mnie słowa Doroty – “Jeżeli masz dobry stosunek do jedzenia, to nie masz problemu.” Cały czas się uczę tego dobrego podejścia, ale mam już konkretne rezultaty – 1 rozmiar ubrań mniej (tak na dobry początek).
Dziękuję Ci Dorotko za Twoją empatię, zaopiekowanie, zrozumienie i wsparcie ?? ?

Jolanta, 39 l.

Skorzystałam z konsultacji u Doroty związanej z utrzymaniem wymarzonej wagi ciała. Mam za sobą kilka prób odchudzania – również pod opieką dietetyka. Wszystko bywało dobrze, do momentu, w którym kończył się jadłospis i zyskiwałam więcej swobody w komponowaniu posiłków. Dorota pomogła mi nazwać przyczyny, które były związane z podjadaniem i powiązać je z emocjami. Otrzymałam też kilka trafnych wskazówek co do komponowania posiłków i zakupów – teraz widok półek ze słodyczami i chipsami jest mi obojętny i nie czuję przymusu kupna kolejnych pocieszaczy po trudnym dniu. Mimo, że mieszkam z trzema miłośnikami słodkości i kalorycznych przegryzek, niezdrowe przekąski nie rządzą już u mnie. Odzyskałam kontrolę nad nimi i wierzę, że uda mi się utrzymać wymarzoną zdrową sylwetkę na dłużej. Dziękuję Doroto ?
Agnieszka, 34 l.

Dziękuję z całego serca za pierwszą część programu, która pozwoliła mi zrozumieć, że bez uważności i pracy ze świadomością oraz medytacji i spokojnego tempa w jedzeniu trudno jest wyjść ze starych wzorców myślowych i uzyskać wymarzone ciało… Nauczyłam się jeść powoli i świadomie, zachcianki tłumie spowolnionym oddychaniem i zwróceniem uwagi na przyjemne uczucia… Często wizualizuje siebie jako szczupłą osobę… I codziennie dziękuję za zdrowie i piękno, jakie mam w sobie ? …dziękuję za Twój czas wniesiony w szerzenie dobrych nawyków i chęć pomocy takim jak ja Dorotko ?

Małgosia, 50 l.

Program sięga głęboko do przyczyn takiego, a nie innego stanu relacji z jedzeniem i daje narzędzia do zmiany, przy założeniu współpracy ze strony klienta. Dzięki tej pracy jem uważniej. Dotyczy to komponowania posiłków, pór jedzenia, ale też samego momentu spożywania. Jem więcej warzyw. Mniej podjadam. Wydaje mi się, że mam więcej energii i sił, niż zwykle o tej porze roku.
Przy ochocie na słodycze włączam refleksję „Skąd się to bierze? Jaką potrzebę chcę zaspokoić? Czy mogę to zrobić inaczej? Czy ten słodycz mi pomoże?”. Nie wpycham ich w siebie bezrefleksyjnie. Zauważyłam, że gdy jem słodycze, ich porcje są mniejsze niż kiedyś, zjadam je bardziej uważnie. Jem mniej słodyczy kupnych. Częściej przygotowuje w domu zdrowsze wersje, np. ciasteczka owsiane bez cukru, zamiast tego z miodem, bananem czy rodzynkami, ewentualnie odrobiną ksylitolu.
Rozmawiając z Dorotą o moich problemach, miałam poczucie, że patrzy ona nie tylko na kwestie związane z tym co, ile i kiedy jem, ale na całokształt mojego funkcjonowania i samopoczucia psychofizycznego. Odzwierciedlały to również materiały kursowe. Zaprowadziły mnie one do praktykowania większej uważności na siebie. Zwolniłam w życiu. Zaczęłam bardziej słuchać sygnałów, które daje mi mój organizm i śmielej uwzględniać swoje granice. Myślę, że nauczyłam się większego szacunku dla samej siebie i tego, żeby traktować siebie bardziej poważnie – słuchać swoich potrzeb tak, jakbym słuchała potrzeb innej bardzo bliskiej mi osoby.
Droga potencjalna Uczestniczko tego programu, jeśli szukasz kogoś, kto spojrzy na Ciebie całościowo, a nie tylko na wycinek Twojego życia związanego z ilością kalorii… Jeśli masz świadomość, że praca nad kompulsywnym jedzeniem, to głębsza praca nad sobą – trafiłaś w dobre ręce!
Kasia, 29 l.

Ja już swoje życie wygrałam dzięki Pani Dorocie 🙂 -20 kg, ciąża, a po niej powrót właściwie bez wysiłku – zmiana nawyków na zawsze – to nie dieta, to już moja codzienność ?
Kasia, 29 l.

Program, który oferuje Dorota jest wyjątkowy. Jest nastawiony na oswojenie emocji towarzyszących procesowi odchudzania. Bardzo porządkuje myśli, plany, pomaga wyznaczyć cel i daje wszelkie potrzebne narzędzia, by do niego dojść 🙂 Dorota mnie ujmuje za każdym razem 🙂 Kobieta, której inspiracji mogę słuchać i której ufam. Empatia, ciepło, dobroć i szczerość. Cotygodniowe spotkania live – świetny motywator, nieocenione wsparcie taktyczno-psychologiczne.

Co się zmieniło po programie?

Zmieniła się moja świadomość dotycząca jedzenia, rozwinęłam samoświadomość. Pierwszy raz w życiu zaczynam świadomie dokonywać wyborów żywieniowych. Mam pokusy, oczywiście ( np. żeby wracając do domu kupić coś pysznego…). Tylko teraz w 99% przypadków nie ulegam, a jeżeli wchodzę do sklepu wybieram… ogórki kiszone 😀 lub parę suszonych śliwek. Dla mnie to fundamentalna zmiana!

Dlaczego polecam ten program?

Jeżeli marzy Ci się rozwiązanie nie na miesiąc, lecz na całe życie, to chyba podjęłaś już decyzję. Jeżeli oprócz uregulowania kwesti posiłków chcesz nauczyć się traktować siebie z szacunkiem i dobrocią, to ten program jest dla Ciebie 🙂

Jolanta, 39 l.

Program ten jest wyjątkowy i inny od wszystkich kursów, jakie znam i w których brałam udział. Fundamentalną i bardzo istotną różnicą jest fakt, że program skupia się na rozwiązaniu nie skutku problemu (w tym przypadku nadwaga), ale jego przyczynach. Szczególnie cenne i wartościowe były dla mnie wskazówki (jak postępować w danej sytuacji). Poszerzyłam swoją świadomość dotyczącą moich nawyków żywieniowych. Wskazówki te były niezwykle cenne, ale też proste na tyle, że wprowadziłam je do codziennego życia. Bez wsparcia Doroty, jej wiedzy i wielkiej empatii, nie myślałabym teraz tak, jak myślę. Wiem, że dużo pracy jeszcze przede mną, ale wiem też jak postępować. A co najważniejsze, wiem też jak nie postępować i co mnie gubi. Bez odpowiedniego myślenia i podejścia do diety nasz problem nie rozwiąże się w sposób stały. Efekty będą, ale bardzo krótkotrwałe. Jeśli chcemy zmienić coś w swoim życiu, np. schudnąć, potrzebujemy zajrzeć głęboko, do przyczyny problemu. Często jest nią emocjonalne jedzenie. Dopiero wtedy, kiedy zaczniemy pracować nad sobą, a nie skupiać całą swoją uwagę na masie ciała, chudnięcie stanie się skutkiem ubocznym.

Joanna, 24 l.

Program sięga głęboko do przyczyn takiego, a nie innego stanu relacji z jedzeniem i daje narzędzia do zmiany, przy założeniu współpracy ze strony klienta. Dzięki tej pracy jem uważniej. Dotyczy to komponowania posiłków, pór jedzenia, ale też samego momentu spożywania. Jem więcej warzyw. Mniej podjadam. Wydaje mi się, że mam więcej energii i sił, niż zwykle o tej porze roku.
Przy ochocie na słodycze włączam refleksję „Skąd się to bierze? Jaką potrzebę chcę zaspokoić? Czy mogę to zrobić inaczej? Czy ten słodycz mi pomoże?”. Nie wpycham ich w siebie bezrefleksyjnie. Zauważyłam, że gdy jem słodycze, ich porcje są mniejsze niż kiedyś, zjadam je bardziej uważnie. Jem mniej słodyczy kupnych. Częściej przygotowuje w domu zdrowsze wersje, np. ciasteczka owsiane bez cukru, zamiast tego z miodem, bananem czy rodzynkami, ewentualnie odrobiną ksylitolu.
Rozmawiając z Dorotą o moich problemach, miałam poczucie, że patrzy ona nie tylko na kwestie związane z tym co, ile i kiedy jem, ale na całokształt mojego funkcjonowania i samopoczucia psychofizycznego. Odzwierciedlały to również materiały kursowe. Zaprowadziły mnie one do praktykowania większej uważności na siebie. Zwolniłam w życiu. Zaczęłam bardziej słuchać sygnałów, które daje mi mój organizm i śmielej uwzględniać swoje granice. Myślę, że nauczyłam się większego szacunku dla samej siebie i tego, żeby traktować siebie bardziej poważnie – słuchać swoich potrzeb tak, jakbym słuchała potrzeb innej bardzo bliskiej mi osoby.
Droga potencjalna Uczestniczko tego programu, jeśli szukasz kogoś, kto spojrzy na Ciebie całościowo, a nie tylko na wycinek Twojego życia związanego z ilością kalorii… Jeśli masz świadomość, że praca nad kompulsywnym jedzeniem, to głębsza praca nad sobą – trafiłaś w dobre ręce!
Kasia, 29 l.

Czy ten program jest dla mnie?

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy program jest właśnie dla Ciebie, przeczytaj poniżej o kobiecie, która jest idealną odbiorczynią. Czy w tym opisie, odnajdujesz siebie?

? Kobieta gotowa na zmianę, która powodów sukcesów, ale też niepowodzeń szuka w sobie – wewnątrz, a nie na zewnątrz…

? Kobieta, która często sięga po jedzenie z tytułu nie głodu, a emocji, stresu czy jak może się wydawać, po prostu nudy..

? Kobieta, która je nawykowo, tzn. konkretna czynność, np. oglądanie telewizji, wyzwala apetyt na coś do jedzenia…

?Kobieta, która zwykle ogarnia swoje posiłki, ale kiedy przychodzą imieniny u babci czy grill ze znajomymi, nie wiem jak się zachować i co zjeść, by było i smacznie i zdrowo…

?Kobieta, która potrzebuje zdobyć nieco więcej wiedzy żywieniowej, po to by uregulować swój sposób odżywiania…

? Kobieta, która nie liczy na szybkie odchudzanie, a na osiągnięcie wymarzonej masy ciała – wreszcie – na stałe lub nie chce się odchudzać, ale utrzymać aktualną masę ciała, co często jest większym problemem aniżeli samo odchudzanie…

? Kobieta, która chce trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe, bo zależy jej nie tylko na utracie masy ciała, ale również na zdrowiu…

❤️ Kobieta, dla której rozwój samoświadomości jest ważny. Która wie, że zbudowanie poczucia własnej wartości jest niezbędne, żeby poprawić relację z własnym ciałem i jedzeniem. I wreszcie kobieta, która chcę odnaleźć siebie autentyczną i pokochać dokładnie taką jaka jest.

?Kobieta, która ma jedno albo więcej dzieci, z czego najmłodsze ma minimum 2 lata. W moim odczuciu to jest niezbędne, żeby zaczać myśleć też o sobie i móc znaleźć dla siebie choć chwilę czasu w ciągu dnia.

?Kobieta, która jest zdrowa.*

*W programie dopuszczam uczestnictwo kobiet, cierpiących na choroby, na które jedzenie nie ma bezpośredniego wpływu, a także jednostki, dla których sposób odżywiania jest tożsamy, ze sposobem żywienia przy nadwadze i otyłości: niedoczynność tarczycy, insulinooporność (lub uregulowana cukrzyca), nadciśnienie (w tym problemy z profilem lipidowym), problemy ze strony układu pokarmowego (wzdęcia, zaparcia, zgaga). W programie nie będą omawiane jednostki chorobowe. W proponowanych przeze mnie daniach będą umieszczone krótkie notki, jeśli dana choroba (z powyższych) wyklucza dany posiłek.

Dołącz do programu już teraz!

– pakiet wspierający –

395,00 

? 4 sesje Q&A (1. w pierwszym tygodniu programu, 2. w drugim tygodniu programu, 3. w czwartym tygodniu programu i 4. w ostatnim tygodniu wsparcia mailowego – już po zakończeniu programu)

? 15 około 20-minutowych lekcji w mp3

? 2 fantastyczne bonusy, o których przeczytasz powyżej ?

?wspierająca społeczność na zamkniętej grupie facebook’owej

?możliwość przedłużenia mojego wsparcia bez dodatkowych kosztów ?‍♀

?na życzenie kursantek może powstać wspierająca siebie nawzajem grupa na facebook’u;

?wraz z zakupem otrzymujesz ode mnie 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy; 

?już po zakończeniu programu, jeszcze przez rok będziesz miała dostęp do platformy i wszystkich materiałów kursowych.

 Słowem: w tym programie otrzymasz mnóstwo wartościowej wiedzy, głębokiej motywacji i narzędzi, umożliwiających Twoja przemianę! ?

 

Dołącz do programu już teraz!

 – pakiet pogłębiony –

755,00 

? 4 sesje Q&A (1. w pierwszym tygodniu programu, 2. w drugim tygodniu programu, 3. w czwartym tygodniu programu i 4. w ostatnim tygodniu wsparcia mailowego – już po zakończeniu programu)

? 15 około 20-minutowych lekcji w mp3

? 2 fantastyczne bonusy, o których przeczytasz powyżej ?

?wspierająca społeczność na zamkniętej grupie facebook’owej

?możliwość przedłużenia mojego wsparcia bez dodatkowych kosztów ?‍♀

?na życzenie kursantek może powstać wspierająca siebie nawzajem grupa na facebook’u;

?wraz z zakupem otrzymujesz ode mnie 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy;

?już po zakończeniu programu, jeszcze przez rok będziesz miała dostęp do platformy i wszystkich materiałów kursowych.

 3 godzinne, indywidualne konsultacje psychodietetyczne; po każdej sesji otrzymasz podsumowanie i wskazówki omówione podczas spotkania.

Kupując program mentoringowy, oszczędzasz

Program on-line to wysoka wartość za niską cenę.

,Za godzinną, indywidualną konsultację ze mną zapłacisz 150 zł. Jeśli dodasz do tego niezbędne w procesie trwałej zmiany;

  • kolejne spotkania motywacyjno-edukacyjne, tylko indywidualne,
  • inspiracje żywieniownie,
  • niemal ciągłe wsparcie przez 2 miesiące (tu liczone w program mentoringowy),
  • bonusy, które w sposób bezpośredni przyczynią się do uzyskania wymarzonego efektu (a w pracy indywidualnej musiałabyś je dodatkowo kupić)

zapłacisz w sumie około 1500 zł.

W ramach programu online: “Zmień trwale swoje nawyki żywieniowe i schudnij bez diety”. masz moje ciągłe wsparcie przez 2 miesiące. Otrzymasz krótkie, ale treściwe karty pracy i aż 15 edukacyjnych nagrań. Spotkamy się też cztery razy na żywo na sesjach Q&A, dzięki czemu będziemy mogły porozmawiać i skupić się wyłącznie na Twoich problemach. W ramach programu otrzymasz dużo więcej, o czym mogłaś przeczytać już wcześniej.

Wszystko za jedyne 395 zł. A jeśli zdecydujesz się na pakiet pogłębiony, gdzie dodatkowo otrzymasz 3 indywidualne konsultację ze mną, zapłacisz 755 zł.

W każdej z tych opcji, kupując program mentoringowy, oszczędzasz kilkaset złotych. Sama zobacz ?

FAQ:

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, napisz do mnie: kontakt@dorotaszpiler.pl.

Kiedy startuje kurs?

Kurs startuje 3 czerwca 🙂

Jem pod wpływem emocji. Czy program jest dla mnie?

Zdecydowanie program jest dla Ciebie. Ucząc się uważności i mechanizmów powstania pewnych sytuacji i zachowań, możemy nad nimi zapanować.

Czy w trakcie programu, w każdej chwili będę mogła mieć z Tobą kontakt?

Oczywiście. W każdej chwili możesz napisać do mnie maila. Będę odpowiadać na nie dwa razy dziennie, codziennie (poza weekendami), więc najpewniej po niedługim czasie otrzymasz ode mnie odpowiedź. Być może, jeśli większa część grupy będzie sobie tego życzyć, uruchomię grupę na facebook-u, którą osobiście będę moderować. 

Czy już w trakcie programu będę chudnąć?

Nie mogę Ci zagwarantować, że osiągniesz swoją wymarzoną wage w czasie trwania programu. Wiem jednak na pewno, że jeśli nie uporządkujesz tematów, o których mówiłam podczas webinaru i o których piszę tutaj, jeśli nie dokonasz analizy swoich nawyków, nie prześledzisz swojej motywacji, nie określisz ważnych dla siebie wartości i powodów do zmiany, to nadal będziesz więźniem kolejnych diet-cud. Wierzę, że jeśli coś ma być trwałe, musi potrwać i mieć odpowiednio zbudowane podstawy. Wiem jednak, że chcesz wiedzieć, czego możesz się spodziewać, dlatego na tej stronie znajdziesz opinię moim klientek. Przeczytaj, co mówią o współpracy ze mną i o pierwszej edycji programu.

Czy problemy z tarczycą, insulinooporność lub inne dietozależne choroby wykluczają mnie z programu?

Absolutnie nie, pod warunkiem, że Twoje zdrowie jest pod opieką specjalisty. Nie będziemy tu stosować drakońskich diet, ani diet w ogóle. Zatem żadnej z chorób nie zaszkodzimy. W pewnych przypadkach jednak, odchudzanie może być nieco trudniejsze i wymagać indywidualnego podejścia żywieniowego. Zatem, jeśli cierpisz na dietozależną chorobę, koniecznie napisz do mnie maila, zanim zdecydujesz się na udział w programie.

Czy za program mogę zapłacić w ratach?

Dopuszczam taką opcję, dotyczy ona jednak tylko pakietu pogłębionego i rozkładam całą kwotę na maksymalnie 2 raty .  Jeśli chcesz z tego skorzystać, koniecznie napisz do mnie maila.

Kiedy będą odbywać się sesję Q&A i czy muszę na nich być?

Spotkania będą nagrywane, więc teoretycznie będziesz mogła je odsłuchać. Jeśli będziesz chciała, żebym odpowiedziała na Twoje pytanie, mogę to zrobić też bez Twojej obecności, a Ty później odsłuchasz sobie nagranie. Dla każdej uczestniczki programu przewiduja ok. 30 minut na każdej sesji Q&A, więc przed nami naprawdę dużo czasu na rozmowy 🙂

Już wiadomo, kiedy sesje Q&A będą się odbywać: 6 maja o 20:30, 13 maja o 20:30, 20 maja o 20:30 oraz po zakończeniu programu, w ostatnim tygodniu mojego wsparcia mailowego tj. 21 czerwca o 20:30. Dopuszczam wprowadzenie drugiego terminu dla sesji w godzinach dopołudniowych, gdyby okazało się, że do programu dołączyła większa, niż się spodziewam grupa kobiet.