,PRaktyczny kurs

Chudnij z głową.

W 21 dni pokażemy Ci jak odchudzać się

z głową i – w przyszłości – uniknąć efektu jo-jo.

Wiesz co jest najważniejsze w odchudzaniu? Kompleksowe działanie! Nie schudniesz z głową i nie unikniesz efektu jo-jo, nie zmieniając:

? podejścia do diety, np. rano nie jem nic, a wieczorem rzucam się na lodówkę albo jem małe posiłki – mówili, że tak trzeba – ale pomiędzy jestem taka głodna

? przekonań typu “muszę mniej jeść, żeby schudnąć” albo “od jednego batonika jeszcze nikt nie przytył”,

? dialogu, który prowadzisz codzienie w swojej głowie, np. “Po co znowu to zjadłam? Jestem do niczego!” albo “Muszę iść pobiegać, bo inaczej nie schudnę”,

?funkcji jedzenia w Twoim życiu. Co to znaczy? Możesz nagradzać się wieczorem za ciężki dzień albo zjadając wieczorne chipsy, świętować rozpoczęcie weekendu. To PRZESZKADZA Ci w działaniu.

Masz dość diet i kolejnych zakazów i nakazów żywieniowych?

Chciałabyś wreszcie schudnąć bez efektu jo-jo, ale wciąż powracasz do starych nawyków i kilogramów?

Dbasz o innych, a siebie spychasz ciągle na dalszy plan? Zupełnie tak, jakby Twoje potrzeby były mniej ważne od innych!

W teorii wszystko wiesz, ale jednak nie potrafisz przestać jeść słodyczy?

Każdy mówi coś innego, a Ty już całkowicie się pogubiłaś. Nie wiesz ani co, ani kiedy jeść?

Od rana się trzymasz, nawet jesteś zadowolona ze swoich posiłków, ale jak wracasz do domu, nie możesz powstrzymać się od jedzenia?

Zadbaj o siebie z głową i... duszą
Wyobraź sobie…

…że ważysz dokładnie tyle, ile chcesz. Dużo lepiej znasz siebie i wiesz, dlaczego wiecznie miałaś ochotę na słodycze. Wieczorne podjadanie już Ci nie grozi, bo znasz przyczynę i możesz to zmienić. Jesz to, na co masz ochotę i tyle ile potrzebujesz, odczuwając głód i sytość. Czy to jest kusząca wizja?

 

W praktycznym kursie, do którego Cię zapraszamy, chcemy pokazać Ci, jak krok po kroku zmienić nawyki żywieniowe i mentalne. Wiesz przecież, że odchudzanie zaczyna się w głowie, prawda? Pokażemy Ci jak wzmacniać siłę woli, rozbudzać motywację i zmieniać swoje przekonania.

Cześć! Tu Monika i Dorota 🙂 

Poznałyśmy się kilka lat temu, w studiu Oriflame. W międzyczasie prowadziłyśmy wspólne projekty, rozmawiałyśmy i poznawałyśmy się lepiej. Połączyło nas holistyczne podejście do zdrowia i życia. Dbamy nie tylko o swoje ciało, ale też umysł i duszę. Praktykujemy medytację, wdzięczność, staramy się zdrowo jeść i być aktywnymi. Wierzymy, że to, jakie jesteśmy, zależy wyłącznie od nas. I – co WAŻNE – mamy na to ogromny wpływ!

Kilka słów o nas:

Dorota – psychodietetyk z zawodu i pasji ❤ Pomaga kobietom ulepszać ich nawyki żywieniowe, bez zbędnych zakazów i nakazów. Uczy jak zaopiekować się sobą i swoim ciałem – kochać siebie. Wie jak zwolnić, mieć dla siebie czas i doceniać zdrowe jedzenie. Nie pędzi… uważnie obserwuje, co dzieje się wokół niej.

Monika – promotorka zdrowego stylu życia, certyfikowana trenerka klubów zdrowia dla kobiet, tym samym autorka 12-tygodniowego skutecznego programu łączącego Ciało Umysł i Duszę. Finiszerka rocznego wyzwania sportowego Fundacji Kobieta Niezależna. Na co dzień motywuje oraz pomaga kobietom podnosić jakość ich życia w obszarze zdrowia, pielęgnacji ciała i niezależnosci finansowej.

Praktyczny kurs Chudnij z głową! ma być dla Ciebie inspiracją do pracy ze swoim ciałem. Być początkiem w zmianie dialogu, który prowadzisz sama ze sobą i myśli, które tworzysz w swojej głowie. Ma pomóc Ci zadbać o to, co w środku, bo to jest Twoja wewnętrzną moc.

 plan kursu

Co znajdziesz w praktycznym kursie – Chudnij z głową!

 

Pokój "Ciało". Tydzień 1.

1. Ciało, czyli Twoja niezwykła kraina.

2. Nawyki, których nie chcesz.

3. Jak odżywiać ciało, a nie tylko karmić.

4. Ruch – tego jeszcze nie wiesz!

5. Sen – must have regeneracji i odchudzania.

6. Znajdź swoje DLACZEGO?

16 kwietnia 2023 o 20:00 SESJA Q&A

7. Podsumowanie.

Pokój "Umysł". Tydzień 2.

1. Jedzenie jest paliwem, a nie terapią! (Food is fuel not therapy).

2. Emocje: smutek, strach, złość, radość vs jedzenie.

3. Czy jedzenie jest Twoim lekarstwem na stres?

4. Jedzenie jako sposób na nudę.

5. Przekonania sabotujące Twoje odchudzanie.

6. Wparcie, czyli motywacja zewnętrzna. Jak o nią dbać, gdzie jej szukać.

23 kwietnia 2023 o 20:00 SESJA Q&A

7. Podsumowanie.

Pokój "Dusza" Tydzień 3.

1. Odkryj tajemnicę duszy. Co ma z nią wspólnego odchudzanie?!?!?!

2. Wdzięczność daje siłę do życia.

3. Słowa mocy – mów do siebie z miłością.

4. Medytacja – badania naukowe i praktyka.

5. Afirmację.

6. Motywacja społeczna – jak o nią dbać, gdzie jej szukać?

30 kwietnia 2023 o 20:00 SESJA Q&A

7. Podsumowanie.

PODSUMOWUJĄC, CO OTRZYMASZ?

“Zadbaj o swoje ciało z głową i… duszą. 21-dniowy, praktyczny kurs, który wesprze Cię w odchudzaniu

i zmianie myślenia.”

3 sesje Q&A

Każda sesja potrwa ok. 1,5 godziny (wszystko zależy od tego ile pytań i tematów będziemy omawiać).

I sesja – 16 kwietnia 2023 o 20:00

II sesja – 23 kwietnia 2023 o 20:00

III sesja – 30 kwietnia 2023 o 20:00

21 treściwym maili z praktyką

Każdy mail będziesz mogła odsłuchać w mp3, obejrzeć na youtube lub przeczytać. To będą krótkie i treściwe informacje.

h

Krótkie i treściwe ćwiczenia do wykonania w formie .pdf

Do każdego maila, otrzymasz .pdf z krótkimi i treściwymi ćwiczeniami do wykonania. Takimi, które nie zabiorą Ci mnóstwo czasu, a które pozwolą nieco lepiej poznać siebie.

Roczny dostęp do kursu od dnia jego zakończenia.

Gdybyś na swojej drodzę napotkała jakieś przeszkody, które uniemożliwią Ci realizację tego programu teraz, możesz wrócić do wszystkich materiałów oraz nagrań z sesji Q&A przez okrągły rok od dnia zakończenia kursu.

Zwrot pieniędzy

Gdybyś, po dołączeniu do programu, uznała że to jednak nie dla Ciebie, możesz – w ciągu 4 dni od jego rozpoczęcia – podjąć decyzję o rezygnacji.

Wsparcie mailowe bez ograniczeń

Będziesz mogła w każdej chwili napisać do nas maila z jakimś pytaniem, które aktualnie Cię nurtuje. Będziemy odpowiadać na Wasze maile codziennie (poza weekendami) między 9 a 12 i wieczorem między 21 a 22.

Wspierająca społeczność na zamkniętej grupie na FB lub Messenger

Na prośbę grupy, utworzymy taką społeczność. Decyzja zostanie podjęta wspólnie przed rozpoczęciem kursu, na podstawie ankiety. 

Bądź z nami ?

Zapraszamy Cię do udziału w praktycznym kursie.

Jeśli masz do nas jakieś pytania? Chętnie odpowiemy…

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Opinie o współpracy z nami

Dlaczego warto z nami pracować?

Mogę śmiało powiedzieć, że to dzięki Monice wzięłam udział w aktualnym wyzwaniu Klubu Wellness. Niecierpliwie czekajac na kolejną, zorganizowaną przez nią edycję, zdążyłam poznać jej pozytywne, przyjazne i empatyczne nastawienie do ludzi, co samo w sobie przekonało mnie do Klubu od samego początku jego istnienia. Monia posiadając duże doświadczenie nad pracą z ludźmi oraz jako świetnie zorganizowana osoba zawsze prowadzi zajęcia w taki sposób, by każdy czuł się dobrze zaopiekowanym i aby do każdego dotarly wartościowe informacje. Prawdziwie rodzinna atmosfera nie jest tu obca, zwłaszcza na organizowanych przez nią spotkaniach, czy na motywacyjnej grupie w Messenger. Najpiękniejsze jest to, że to właśnie Monia zawsze widzi w nas nadzieję, nawet wtedy gdy my ją przez chwilę gubimy. Zawsze w nas wierzy. Wspiera nas cała sobą, co dodatkowo motywuje do działania. A teraz jestem tu gdzie jestem, właśnie kończę 10 tydzien wyzwania. Przez ten czas dużo się nauczyłam, są pozytywne efekty, i bardzo się z tego cieszę i Tobie dziękuję Kochana❤️

Lucyna, 24 l.

W mojej pracy często słyszę, że jeżeli kobieta chce coś zmienić zaczyna od włosów… Zmiana na głowie ma niejako wspierać zmianę w głowie.
Od zawsze się odchudzam i dzięki rozmowie z Dorotą zrozumiałam (naprawdę do mnie dotarło ? ), że z odchudzaniem jest odwrotnie – odchudzanie zaczyna się w głowie. Przynajmniej powinno. Nasza długa ( ? ) rozmowa pozwoliła mi wyłapać błędne założenia, dała pocieszenie i przekonanie, że traktując siebie z szacunkiem i podchodząc do siebie po dobroci można dużo więcej. Cały czas pracują we mnie słowa Doroty – “Jeżeli masz dobry stosunek do jedzenia, to nie masz problemu.” Cały czas się uczę tego dobrego podejścia, ale mam już konkretne rezultaty – 1 rozmiar ubrań mniej (tak na dobry początek).
Dziękuję Ci Dorotko za Twoją empatię, zaopiekowanie, zrozumienie i wsparcie ?? ?

Jolanta, 39 l.

Skorzystałam z konsultacji u Doroty związanej z utrzymaniem wymarzonej wagi ciała. Mam za sobą kilka prób odchudzania – również pod opieką dietetyka. Wszystko bywało dobrze, do momentu, w którym kończył się jadłospis i zyskiwałam więcej swobody w komponowaniu posiłków. Dorota pomogła mi nazwać przyczyny, które były związane z podjadaniem i powiązać je z emocjami. Otrzymałam też kilka trafnych wskazówek co do komponowania posiłków i zakupów – teraz widok półek ze słodyczami i chipsami jest mi obojętny i nie czuję przymusu kupna kolejnych pocieszaczy po trudnym dniu. Mimo, że mieszkam z trzema miłośnikami słodkości i kalorycznych przegryzek, niezdrowe przekąski nie rządzą już u mnie. Odzyskałam kontrolę nad nimi i wierzę, że uda mi się utrzymać wymarzoną zdrową sylwetkę na dłużej. Dziękuję Doroto ?

Agnieszka, 34 l.

Dziękuję z całego serca za pierwszą część programu, która pozwoliła mi zrozumieć, że bez uważności i pracy ze świadomością oraz medytacji i spokojnego tempa w jedzeniu trudno jest wyjść ze starych wzorców myślowych i uzyskać wymarzone ciałoNauczyłam się jeść powoli i świadomie, zachcianki tłumie spowolnionym oddychaniem i zwróceniem uwagi na przyjemne uczucia… Często wizualizuje siebie jako szczupłą osobę… I codziennie dziękuję za zdrowie i piękno, jakie mam w sobie ? …dziękuję za Twój czas wniesiony w szerzenie dobrych nawyków i chęć pomocy takim jak ja Dorotko ?

Małgosia, 50 l.

Program sięga głęboko do przyczyn takiego, a nie innego stanu relacji z jedzeniem i daje narzędzia do zmiany, przy założeniu współpracy ze strony klienta. Dzięki tej pracy jem uważniej. Dotyczy to komponowania posiłków, pór jedzenia, ale też samego momentu spożywania. Jem więcej warzyw. Mniej podjadam. Wydaje mi się, że mam więcej energii i sił, niż zwykle o tej porze roku.
Przy ochocie na słodycze włączam refleksję „Skąd się to bierze? Jaką potrzebę chcę zaspokoić? Czy mogę to zrobić inaczej? Czy ten słodycz mi pomoże?”. Nie wpycham ich w siebie bezrefleksyjnie. Zauważyłam, że gdy jem słodycze, ich porcje są mniejsze niż kiedyś, zjadam je bardziej uważnie. Jem mniej słodyczy kupnych. Częściej przygotowuje w domu zdrowsze wersje, np. ciasteczka owsiane bez cukru, zamiast tego z miodem, bananem czy rodzynkami, ewentualnie odrobiną ksylitolu.
Rozmawiając z Dorotą o moich problemach, miałam poczucie, że patrzy ona nie tylko na kwestie związane z tym co, ile i kiedy jem, ale na całokształt mojego funkcjonowania i samopoczucia psychofizycznego. Odzwierciedlały to również materiały kursowe. Zaprowadziły mnie one do praktykowania większej uważności na siebie. Zwolniłam w życiu. Zaczęłam bardziej słuchać sygnałów, które daje mi mój organizm i śmielej uwzględniać swoje granice. Myślę, że nauczyłam się większego szacunku dla samej siebie i tego, żeby traktować siebie bardziej poważnie – słuchać swoich potrzeb tak, jakbym słuchała potrzeb innej bardzo bliskiej mi osoby.
Droga potencjalna Uczestniczko tego programu, jeśli szukasz kogoś, kto spojrzy na Ciebie całościowo, a nie tylko na wycinek Twojego życia związanego z ilością kalorii… Jeśli masz świadomość, że praca nad kompulsywnym jedzeniem, to głębsza praca nad sobą – trafiłaś w dobre ręce!
Kasia, 29 l.

Współpracę z Moniką w Clubie Wellness uważam za bardzo owocną. Ostatnie tygodnie wniosły w moje życie bardzo ciekawe wyzwania, cenne wskazówki i oczywiście nawyki, które zostaną na dłużej. Jestem wdzięczna, że odważyłam się skorzystać z wyzwania, a Monika mnie dopingowała i wspierała na każdym kroku. Dziękuję za bezinteresowną pomoc, otwarte serce i życzliwość. Monika, podziwiam Cię i spróbuję iść drogą, którą Ty preferujesz.

Asia, 24 l.

Ja już swoje życie wygrałam dzięki Pani Dorocie 🙂 -20 kg, ciąża, a po niej powrót właściwie bez wysiłku – zmiana nawyków na zawsze – to nie dieta, to już moja codzienność ?

Kasia, 29 l.

Program, który oferuje Dorota jest wyjątkowy. Jest nastawiony na oswojenie emocji towarzyszących procesowi odchudzania. Bardzo porządkuje myśli, plany, pomaga wyznaczyć cel i daje wszelkie potrzebne narzędzia, by do niego dojść 🙂 Dorota mnie ujmuje za każdym razem 🙂 Kobieta, której inspiracji mogę słuchać i której ufam. Empatia, ciepło, dobroć i szczerość. Cotygodniowe spotkania live – świetny motywator, nieocenione wsparcie taktyczno-psychologiczne.

Co się zmieniło po programie?

Zmieniła się moja świadomość dotycząca jedzenia, rozwinęłam samoświadomość. Pierwszy raz w życiu zaczynam świadomie dokonywać wyborów żywieniowych. Mam pokusy, oczywiście ( np. żeby wracając do domu kupić coś pysznego…). Tylko teraz w 99% przypadków nie ulegam, a jeżeli wchodzę do sklepu wybieram… ogórki kiszone 😀 lub parę suszonych śliwek. Dla mnie to fundamentalna zmiana!

Dlaczego polecam ten program?

Jeżeli marzy Ci się rozwiązanie nie na miesiąc, lecz na całe życie, to chyba podjęłaś już decyzję. Jeżeli oprócz uregulowania kwesti posiłków chcesz nauczyć się traktować siebie z szacunkiem i dobrocią, to ten program jest dla Ciebie 🙂

Jolanta, 39 l.

Program ten jest wyjątkowy i inny od wszystkich kursów, jakie znam i w których brałam udział. Fundamentalną i bardzo istotną różnicą jest fakt, że program skupia się na rozwiązaniu nie skutku problemu (w tym przypadku nadwaga), ale jego przyczynach. Szczególnie cenne i wartościowe były dla mnie wskazówki (jak postępować w danej sytuacji). Poszerzyłam swoją świadomość dotyczącą moich nawyków żywieniowych. Wskazówki te były niezwykle cenne, ale też proste na tyle, że wprowadziłam je do codziennego życia. Bez wsparcia Doroty, jej wiedzy i wielkiej empatii, nie myślałabym teraz tak, jak myślę. Wiem, że dużo pracy jeszcze przede mną, ale wiem też jak postępować. A co najważniejsze, wiem też jak nie postępować i co mnie gubi. Bez odpowiedniego myślenia i podejścia do diety nasz problem nie rozwiąże się w sposób stały. Efekty będą, ale bardzo krótkotrwałe. Jeśli chcemy zmienić coś w swoim życiu, np. schudnąć, potrzebujemy zajrzeć głęboko, do przyczyny problemu. Często jest nią emocjonalne jedzenie. Dopiero wtedy, kiedy zaczniemy pracować nad sobą, a nie skupiać całą swoją uwagę na masie ciała, chudnięcie stanie się skutkiem ubocznym.

Joanna, 24 l.

Program jest dla Ciebie, jeśli:

? Jesteś gotowa wziąć odpowiedzialność za swoją zmianę i wiesz, że ona zależy tylko od Ciebie!

? Wiesz, że zajadasz emocję, stres czy nudę.

? Jesz w różnych sytuacjach, bo takie wypracowałaś nawyki, np. oglądanie telewizji, wyzwala w Tobie apetyt na coś do jedzenia.

?Ogarniasz swoje posiłki na co dzień, ale kiedy przychodzi do imprezy, imienin, grilla, czy po prostu wyjścia do restauracji, nie wiesz jak się zachować i co zjeść, by było i smacznie i zdrowo.

?Czujesz, że brakuje Ci wiedzy dot. jedzenia, tego co można, a co nie. 

? Nie liczysz na szybkie odchudzanie, a na osiągnięcie wymarzonej sylwetki na stałe. Albo…Nie chcesz się odchudzać, ale utrzymać aktualną wagę.

? Chcesz zmienić nawyki żywieniowe na stałe, bo ważne jest dla Ciebie zdrowie.

❤️ Wiesz, jak ważne jest poczucie własnej wartości, pewność siebie. Chcesz odnaleźć siebie autentyczną i pokochać dokładnie taką jaką jesteś.

? Będziesz potrafiła znaleźć choć pół godziny dziennie dla siebie.

? Jesteś zdrowa.*

*W programie dopuszczamy uczestnictwo kobiet, cierpiących na choroby, na które jedzenie nie ma bezpośredniego wpływu, a także jednostki, dla których sposób odżywiania jest tożsamy, ze sposobem żywienia przy nadwadze i otyłości: niedoczynność tarczycy, insulinooporność (lub uregulowana cukrzyca), nadciśnienie (w tym problemy z profilem lipidowym), problemy ze strony układu pokarmowego (wzdęcia, zaparcia, zgaga).

Dołącz do programu już teraz!

– pakiet wspierający –

99,00 

? 3 sesje Q&A (1. 16.04.2023 o 20:00, 2. 23.04.2023 o 20:00, 3. 30.04.2023 o 20:00)

? 21 lekcji w formie tekstowej (e-mail).

? kontakt mailowy z Dorotą i Moniką przez cały okres trwania kursu.

? na życzenie kursantek może powstać wspierająca siebie nawzajem grupa na facebook’u lub poprzez Messenger.

? wraz z zakupem otrzymujesz ode mnie 4-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

? już po zakończeniu programu, jeszcze przez rok będziesz miała dostęp do wszystkich materiałów kursowych.

Słowem: w tym programie otrzymasz mnóstwo wartościowej wiedzy, głębokiej motywacji i narzędzi, umożliwiających Twoja przemianę! ?

Dołącz do programu już teraz!

– pakiet pogłębiony –

229,00 

? 3 sesje Q&A (1. 16.04.2023 o 20:00, 2. 23.04.2023 o 20:00, 3. 30.04.2023 o 20:00)

? 21 lekcji w formie teksowej (e-mail)..

? kontakt mailowy z Dorotą i Moniką przez cały okres trwania kursu.

? na życzenie kursantek może powstać wspierająca siebie nawzajem grupa na facebook’u lub poprzez Messenger.

? wraz z zakupem otrzymujesz ode mnie 4-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

? już po zakończeniu programu, jeszcze przez rok będziesz miała dostęp do wszystkich materiałów kursowych.

DODATKOWO:

? opieka pokursowa: miesięczna możliwość nieograniczonej korespondencji. Odpowiadamy w godzinach 9:00 – 12:00 oraz 21:00 – 22:00.

? spersonalizowane zalecenia w odniesieniu do 7-dniowego dzienniczka żywieniowego, o który poprosimy Cię na początku kursu.

? sesja Q&A w ostatnim tygodniu opieki pokursowej tj. 24 maja 2023 o 20:00.

Słowem: w tym programie otrzymasz mnóstwo wartościowej wiedzy, głębokiej motywacji i narzędzi, umożliwiających Twoja przemianę! ?

Dołącz do programu już teraz!

 – pakiet premium –

429,00 

? 3 sesje Q&A (1. 16.04.2023 o 20:00, 2. 23.04.2023 o 20:00, 3. 30.04.2023 o 20:00)

? 21 lekcji w formie teksowej (e-mail).

? kontakt mailowy z Dorotą i Moniką przez cały okres trwania kursu.

? na życzenie kursantek może powstać wspierająca siebie nawzajem grupa na facebook’u lub poprzez Messenger.

? wraz z zakupem otrzymujesz ode mnie 4-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

? już po zakończeniu programu, jeszcze przez rok będziesz miała dostęp do wszystkich materiałów kursowych.

DODATKOWO:

? opieka pokursowa: miesięczna możliwość nieograniczonej korespondencji. Odpowiadamy w godzinach 9:00 – 12:00 oraz 21:00 – 22:00.

? sesja Q&A w ostatnim tygodniu opieki pokursowej tj. 24 maja 2023 o 20:00.

? spersonalizowany 7-dniowy jadłospis, opracowany na podstawie zebranych preferencji żywieniowych, dzienniczka żywieniowego z 7 dni oraz biorący pod uwagę Twoje ewentualne problemy zdrowotne ?

? konsultacje induwidualne! Do wykorzystania będziesz miała 3 godziny z jedną z nas ?

Słowem: w tym programie otrzymasz mnóstwo wartościowej wiedzy, głębokiej motywacji i narzędzi, umożliwiających Twoja przemianę! Dodatkowo, idywidualną opiekę ?

OSZCZĘDZAJ

Praktyczny kurs on-line to wysoka wartość za niską cenę.

Za nasze indywidualne wsparcie mailowe i na żywo, na sesjach Q&A oraz wiedzę, którą w opcji indywidualnej przekazywałybyśmy Ci w kilku, jeśli nie kilkunastu spotkaniach, zapłaciłabyś ok. 700 zł (w pakiecie podstawowym masz to za 99 zł) Dodając do tego 

  • 3 godziny konsultacji psychodietetycznych
  • spersonalizowane zalecenia lub indywidualny jadłospis

zapłaciłabyś blisko 1300 zł. 

W ramach kursu: “Zadbaj o swoje ciało z głową i… duszą. 21-dniowy, praktyczny kurs, który wesprze Cię w odchudzaniu i zmianie myślenia”. masz nasze ciągłe wsparcie przez min. 21 dni. Otrzymasz 21 treściwych maili z ćwiczeniami. Spotkamy się też min. trzy razy na żywo na sesjach Q&A, dzięki czemu będziemy mogły porozmawiać i skupić się wyłącznie na Twoich problemach. W ramach programu otrzymasz dużo więcej, o czym mogłaś przeczytać już wcześniej.

 

Wszystko za jedyne 99 zł, 229 lub 429 zł z konsultacjami indywidualnymi i jadłospisem. W każdej z tych opcji, kupując nasz praktyczny kurs, oszczędzasz kilkaset złotych.

FAQ:

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, napisz do nas: kontakt@dorotaszpiler.pl lub konsultantkapogodzinach@gmail.com.

Kiedy startuje kurs?

Kurs startuje 6 lutego 2023 roku 🙂

Jem pod wpływem emocji. Czy program jest dla mnie?

Zdecydowanie program jest dla Ciebie. Ucząc się uważności i mechanizmów powstania pewnych sytuacji i zachowań, możemy nad nimi zapanować.

Czy w trakcie kursu, w każdej chwili będę mogła mieć z Wami kontakt?

Oczywiście. W każdej chwili możesz napisać do nas maila. Będziemy odpowiadać na nie dwa razy dziennie, codziennie (poza weekendami), więc najpewniej po niedługim czasie otrzymasz ode nas odpowiedź. Być może, jeśli większa część grupy będzie sobie tego życzyć, uruchomimy grupę na facebook-u lub poprzez Messenger, którą osobiście będziemy moderować.

Czy już w trakcie kursu będę chudnąć?

Nie możemy Ci zagwarantować, że osiągniesz swoją wymarzoną wagę w czasie trwania kursu. Wiemy jednak na pewno, że jeśli nie uporządkujesz tematów, o których mówiłyśmy podczas spotkań na żywo i o których piszemy tutaj, jeśli nie dokonasz analizy swoich nawyków, nie prześledzisz swojej motywacji, nie określisz ważnych dla siebie wartości i powodów do zmiany, to nadal będziesz więźniem kolejnych diet-cud. Wierzymy, że jeśli coś ma być trwałe, musi potrwać i mieć odpowiednio zbudowane podstawy. Wiemy jednak, że chcesz wiedzieć, czego możesz się spodziewać, dlatego na tej stronie znajdziesz opinię klientek, z którymi pracowałyśmy. Przeczytaj, co mówią o współpracy ze nami.

Czy problemy z tarczycą, insulinooporność lub inne dietozależne choroby wykluczają mnie z kursu?

Absolutnie nie, pod warunkiem, że Twoje zdrowie jest pod opieką specjalisty. Nie będziemy tu stosować drakońskich diet, ani diet w ogóle. Zatem żadnej z chorób nie zaszkodzimy. W pewnych przypadkach jednak, odchudzanie może być nieco trudniejsze i wymagać indywidualnego podejścia żywieniowego. Zatem, jeśli cierpisz na dietozależną chorobę, koniecznie napisz do mnie maila, zanim zdecydujesz się na udział w kursie.

Czy za kurs mogę zapłacić w ratach?

Niestety nie przewidziałyśmy tym razem takiej opcji. Nie mniej, jeśli bardzo Ci zależy na wzięciu udziału w kursie, a nie możesz sobie teraz pozwolić na to finansowo, napisz do nas maila. Wspólnie na pewno coś wymyślimy.

Kiedy będą odbywać się sesję Q&A i czy muszę na nich być?

Spotkania będą nagrywane, więc teoretycznie będziesz mogła je odsłuchać. Jeśli będziesz chciała, żebyśmy odpowiedziały na Twoje pytanie, zrobimy to, a Ty odsłuchasz później nasze odpowiedzi.

Już wiadomo, kiedy sesje Q&A będą się odbywać: 11 luty 2023 o 20:00, 18 luty 2023 o 20:00 i 25 luty 2023 o 20:00. Czwarta sesja, jeśli wykupiłaś pakiet pogłębiony lub premium, odbędzie się 22 marca 2023 roku. Dopuszczam wprowadzenie drugiego terminu dla sesji w godzinach dopołudniowych, gdyby okazało się, że do kursu dołączyła większa, niż się spodziewam grupa kobiet.