Darmowy webinar

Jak schudnąć bez diety – na stałe!

 

.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Masz dość diet i kolejnych narzucanych przez siebie ograniczeń żywieniowych?

Chciałabyś wreszcie schudnąć bez efektu jo-jo, ale wciąż powracasz do starych nawyków i kilogramów sprzed odchudzania?

Mogłabyś mieć czas dla siebie, ale nie potrafisz się zorganizować?!

Wiesz, że jedzenie słodyczy i innych przekąsek Ci nie służy. Gubisz się w tym, co możesz jeść, a czego nie? Nie do końca wiesz, jak ułożyć sobie posiłki w ciągu dnia?

Czujesz, że stres i emocję nierzadko skutkują jedzeniem większych, niż jest to potrzebne, ilości jedzenia?

Wyobraź sobie…

…że ważysz dokładnie tyle, ile chcesz. Dużo lepiej znasz siebie i wiesz, dlaczego wiecznie masz ochotę na słodycze. Jesteś świadoma swojego ciała i umysłu. Powrót do dawnej wagi już Ci nie grozi. Piękna wizja prawda?

Chcę obudzić w Tobie poczucie, że możesz to zrobić! Że potrafisz schudnąć i to utrzymać. Chcę Ci pokazać, że dieta nie jest Ci do tego potrzebna!

Podczas webinaru:

  • Zdradzę Ci co działa, jeśli nie diety!?
  • Opowiem Ci, jakie kroki możesz zrobić już teraz, żeby zmienić sposób w jaki patrzysz na jedzenie (i które sprawią, że pokochasz jeść zdrowo!).
  • Dowiesz się jak nie odpuścić przy pierwszej okazji? (czyli jak zdrowo przeżyć imieniny u cioci i grilla ze znajomymi, aby nie wzbudzać sensacji, a jeść po swojemu!)
Cześć, jestem Dorota!

Jestem dietetykiem i psychodietetykiem. Ogromnie cenię w sobie empatię i umiejętność słuchania. Wiem, że te cechy są niezbędne w mojej pracy, w której coraz częściej uznaje wyższość psychologii nad dietetyką. Codziennie zgłębiam wiedzę nt. naszej psychiki i mechanizmów, jakie nami kierują. Jest to coś, co mnie absolutnie pasjonuje. Wiem, że ta wiedza jest niezbędna, abym mogła jeszcze lepiej móc pomagać innym. Ta wiedza, jest potrzebna też mi samej.

Jak tylko mogę sięgnąć pamięcią, objadałam się słodyczami. Nie zawsze też miałam dobre zdanie o sobie samej. Wciąż pracuje nad akceptacją siebie w takiej wersji, jaka jest aktualnie. Uwierz mi, dobre relację z samą sobą, zawsze zaprocentują w relacji z własnym ciałem i jedzeniem.

Webinar, na który Ciebie zapraszam, tworzyłam w oparciu o własne obserwację w czasie mojej 8-letniej praktyki dietetycznej. Jestem przekonana, że dzięki niemu otrzymasz tyle samo energii do działania, ile ja, kiedy przygotowywałam go dla Ciebie. Treści natomiast staną się najlepszą bazą do zmiany ?

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is is a trademark of FACEBOOK, Inc.